

684,21 ₴
650 ₴
Показать оптовые цены Неодимовий супермагніт-диск :
> діаметр D=45 мм; товщина H=15мм,
> сила на відрив 50 кг,
> клас намагніченності N42;
> залишкова магнітна індукція В=2000мТл;
> магнітна енергія 366 кДж/м3;
> Вага - 0,002кг;
> Об'єм -0,24см3;
> Коерцітивна сила 955 кА/м;
> Виробник - ПОЛЬША.
Ми є дистрибьюторами польської фірми Mistral в Україні. Наразі вони замінили обладнання, яке відповідає за намагнічення і магніти стали ще сильнішими.
Сучасні передові технології не в змозі існувати без неодимових магнітів. Вони використовуються в комп'ютерах, датчиках, навіть в мікрохвильових пічках.
З магнітами високої потужності ми маємо справу в мініатюаризації всіх видів електронних і точної механіки елементах, в багатьох широко використовуваних сьогодні пристроях, таких ,як жорсткі диски або автомобільні гальма.
До того ж сучасна електроніка та електромеханіка, неодимові магніти можуть бути використані практично у всіх сферах нашого життя, що робить його більш легким для багатьох завдань, як вдома, так і в майстерні. Деякі із застосувань неодиму:
- Кріплення: картки на дошках, інструменти, стелажі, тентів, реклама
- Фільтрація: рідин, сипучих матеріалів
- Детектори: виявлення металу в місцях, труб в стінах, пошук скарбів
- Застібка: ювелірні вироби, годинники і брошки для одягу
- Магнітні полоси: для кріплення столових приладів, інструментів в майстерні
- Іграшки: магнітні кубики, палички та кульки (NeoCube), частини іграшок
- Хобі: моделювання, садівництво, пивоваріння і виноробство ,
- Очищення води, повітря і палива
- Намагнічення закінчень робочих інструментів, наприклад, викрутки.
- Магнітна терапія - лікування за допомогою магнітного поля.
Переваги від співпраці з нами:
-великий асортимент і всі розміри в наявності: диски, кільця, прямокутники, з отворами, магніти для кріплення, пошукові і т.д.
-весь товар знаходиться у нас на складі в центрі України, звідки засобами нової пошти буде зроблена доставка в будь-який регіон України протягом 1-2 днів;
-гарантія 30 років, яку надає саме підприємство;
-збільшений показник намагніченності N42, що реально дає можливість досягати номінальних показників зусилля на відрив;
-кожний магніт перевіряється перед продажою і упаковується в спеціальну упаковку, що дає змогу доставляти цілий і непошкоджений товар;
-працюємо 7 днів в неділю.. Залишайте заявки, дзвоніть, пишіть повідомлення на вайбер:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mistral |
| Страна производитель | Польша |
| Вид магнита | Постоянный |
| Материал магнита | Неодим (NdFeB) |
| Покрытие | Никель |
| Форма магнита | Диск |
| Диаметр | 45 мм |
| Высота | 15 мм |
| Сила сцепления | 50 кг |
| Минимальная рабочая температура | -30 град. |
| Максимальная рабочая температура | 80 град. |
| Вес | 0.18 кг |
| Коррозионная стойкость | Высокая |
| Пользовательские характеристики | |
| N | 42 |