






1 263,16 ₴
Показати оптові ціниВакуумна присосок Shijing P611 / NOVQO з манометром для шереховай і рельєфної плитки
Вакуумний присосок із лічильником рівня тиску Shijing P611 посяде почесне місце в арсеналі кожного плиточника. Дасть змогу утримувати плитку та укладати її з високою точністю, знизити навантаження на спину та загалом прискорити робочий процес майстра.
Присосок створений із натуральної гуми, у діаметрі досягає 20 см. Розрахована на силу присмоктування, що становить 130 кг.
Особливістю цієї моделі присоска є наявність лічильника тиску. Він дає змогу дізнатися й проконтролювати рівень присмоктування до плитки.
Ручка та всі елементи присоски зроблені з жорсткого пластику.
Технічні характеристики P611:
Комплектація вакуумний присосок в індивідуальному пакованні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Shijing |
| Тип присоски | Стандартна (пряма) |
| Кількість присосок | 1 |
| Вантажопідйомність | 130 кг |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр різального ролика | 22 мм |
| Максимальна глибина різу | 16 мм |