







7 894,74 ₴
7 500 ₴
Показати оптові ціниЦя модель відрізняється серед аналогів невеликими розмірами і широким функціоналом. Характеристики моделі наведені нижче.
Характеристики электрозаклепочника TIME-PROOF 500:Які конкурентні переваги у клепатора заклепок time-proof:
Область застосування електро клепальника велика. Це простий метод з'єднання деталей, який не вимагає великого зусилля. Даний метод набагато безпечніше зварювання і займає менше часу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип інструменту | Закльопник для витяжних клепок |
| Стан | Новий |
| Вага | 2.49 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 345 см |
| Сила витягування | 16 кН |
| Робочий хід | 22 мм |
| Довжина | 195.0 |