
578,50 ₴
549,58 ₴
Показати оптові ціниПрофесійний секатор "SADOVOD"
Підходить для підрізування сухих і твердих гілок.
Приємна робота завдяки прогумованим нековзним ручкам.
Максимальний діаметр обрізуваної гілки — 25 мм.
Зі зручним замком безпеки.
Секатор має 3 положення: закритий, напівзакритий, повністю відкритий.
Різальне лезо з полірованої вуглецевої сталі для тривалої гостроти зі спеціальним покриттям.
Вбудована в корпус пружина та практичний ремінець на руку.
Довжина секатора — 21,5 см.
Вага секатора — 245 грамів.
Матеріал:
Лезо ножиць: SK85, з ілафлоновим покриттям, жорсткість: 52 HRC
Ручка: поліпропілен (PP), скловолокно, термопластична гума (TPR)
Пружина: сталь M65
У комплекті також кобура та ремінь.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.23 кг |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Виробник | Садівник |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Довжина леза | 20 мм |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 30 мм |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |