




105,28 ₴
100,02 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Комплект універсальних стрижнів клейових (кольорових) 11,2 мм * 200 мм, 12 шт INTERTOOL
Комплект кольорових клейових стрижнів INTERTOOL - витратний матеріал для клейових пістолетів. Такий гарячий клей відмінно підходить для творчих виробів, декоративних робіт та різнопланових побутових потреб. Ці універсальні силіконові стрижні склеюють папір, картон, дерево, тканину, пластик, кераміку, шкіру тощо.
Клейові стрижні кольорові та універсальні, підходять для різних завдань. Діаметр стрижня 11,2 мм - один із найпоширеніших і найпопулярніших розмірів, підходить до будь-яких марок клейових пістолетів. Сам стрижень довжиною 200 мм, в упаковці 12 стрижнів.
Стрижні виготовлені з високоякісної сировини марки Dupont. Такий термоклей складається з сополімеру ЕВА, він нетоксичний, не виділяє запаху та не містить розчинників. Кольоровий високов'язкий клей дозволяє надійно скріплювати різні матеріали, твердішаючи в міру остигання через 30-40 секунд.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.3 г |
| Вага упаковки | 0.26 кг |
| Діаметр | 11.2 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість в упаковці | 12 шт. |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |