







6 031,55 ₴
5 729,97 ₴
Показати оптові ціниРегульований штатив для розміщення світлодіодних прожекторів Scangrip Tripod 3m
Штатив Scangrip Tripod – це надійний та функціональний інструмент для професіоналів, які працюють з освітленням. Він дозволяє стаціонарно розміщувати лампи робочого освітлення та точно спрямовувати світло на потрібну ділянку. Завдяки регульованій висоті та можливості нахилу прожектора, ви зможете створити ідеальні умови освітлення для будь-якого завдання.
Переваги:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Конструкція | Трипод |
| Максимальна робоча висота | 3000 мм |
| Мінімальна робоча висота | 1350 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP40 |
| Робочий діапазон | 2.8 м |