





417,90 ₴
397 ₴
Показати оптові ціниДиск алмазний Bihui DPG125 - універсальний шліфувально-відрізний алмазний диск BIHUI POLISH DRY призначений для чистого різання, зняття фаски та шліфування скла, нефриту, кераміки, керамічної плитки та інших матеріалів, а також для видалення вже укладеної фуги мінімізації.
За рахунок високого бічного алмазного шару 30 мм дозволяє обробляти глазуровані матеріали, не пошкоджуючи поверхню і не залишаючи сколів. Ефективний як при сухому, так і при різанні з рідиною, що охолоджує (використання водяного охолодження прискорює процес різання і додатково термін служби диска).
Алмази нанесені на диск за допомогою технології гальванічного напилення, що забезпечує чистий різ без сколів.
Переваги:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |