




221,05 ₴
210 ₴
Показати оптові ціни
Леза сегментні 9мм TAJIMA Acute Angle Endura Blade LB39H, 10 шт
Леза TAJIMA - найвища ступінь якості та еволюції. Тільки TAJIMA виготовляє лезо як повноцінний ніж, а не одноразову запаску.
Леза виготовлені з вуглецевої сталі високої якості по запатентованій технології з використанням багатокрокового процесу доведення, що забезпечує високу якість, довговічність та гостроту ріжучої кромки.
Має подвійний кут заточування та 13 ріжучих сегментів.
Довжина леза 80 мм, ширина 9 мм, товщина 0.38 мм.
Леза призначені для делікатних та прецизійних робіт, кут нахилу 30°.
Поставляються в пластиковому контейнері.
10 штук в упаковці.
Характеристики:
Тип інструменту - змінні леза;
Вага - 25 гр;
Кількість в упаковці - 10 шт;
Кут леза - 30°;
Особливості - Endura Blades (сірі);
Тип леза - 9 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tajima |
| Країна виробник | Японія |
| Довжина | 800 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Кількість сегментів | 10 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Лезо |
| Товщина | 38 мм |
| Ширина | 9 мм |