



715,79 ₴
680 ₴
Показати оптові ціни
Алмазний диск BIHUI 130x1,8x20 мм для плиткорізів
Диск алмазний відрізний BIHUI 130 мм підходить для професійного різання керамограніту, кераміки, граніту, мармуру та інших варіантів натурального каменю. Призначений для плиткорізів та верстатів, з гідроохолодженням. Має високий ресурс. Дає рівний різ і не ушкоджує поверхню плитки, навіть із наявністю декоративного покриття. Так само відмінно підходить для різання без охолодження і завдяки товщині диска та особливому напою може легко впоратися з керамогранітом товщиною 20 мм.
Переваги алмазного диска BIHUI 130 мм:
Ідеально підходить для роботи на верстатах, де застосовуються диски маленького діаметру;
Відмінно ріже навіть найтвердіший керамограніт;
Диск може працювати як у суху (без охолодження), так і з водяним охолодженням.
Характеристики:
Тип: відрізний
Тип різу: сухий/мокрий
Діаметр: 130 мм
Товщина ріжучої кромки: 1,8 мм
Посадковий отвір: 20
Матеріал обробки: керамограніт/кераміка
Виробник: Bihui (Китай)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | BIHUI |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Керамограніт |
| Вид обробки | Швидкий різ |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 130 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |