


936,84 ₴
890 ₴
Показати оптові ціниВідрізний диск Tnova EDGE PRIME 125 мм для плитки, керамограніту та мармуру
окоточного та чистого різання твердих матеріалів. Ультратонка конструкція товщиною 1.5 мм зменшує навантаження на інструмент і забезпечує низький рівень вібрації під час роботи.
Переваги
Підходить для різання:
Плитки;
Граніту;
Мармуру;
Керамограніту;
Штучного каменю;
Сфера використання
Ідеальний для професійних майстрів та будівельників. Забезпечує точне різання навіть високоміцних матеріалів без перегріву та зайвих навантажень на інструмент.
Характеристики
Тип: алмазний відрізний диск
Серія: EDGE PRIME
Діаметр: 125 мм
Товщина: 1.5 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | SVP NoVa |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Бетон, Плитка, Граніт, Керамограніт |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |