




584,21 ₴
555 ₴
Показати оптові ціниДиск алмазний DISTAR 115x22,23 MasterGRIND
Вакуумне нанесення алмазоносного шару шириною 30 мм забезпечує високу продуктивність під час різання та шліфування, а алмаз високої якості гарантує обробку без сколів. Особлива геометрія корпусу з гнутою чашкою запобігає контакту притискного фланця з матеріалом.
Конструкція корпусу дозволяє стабільно виконувати різи під 90° та 45°. Інструмент працює на максимальній швидкості КШМ — 13 000 об/хв без охолодження. Має стандартний посадковий отвір 22,23 мм.
MasterGRIND — це 2-в-1. При використанні акумуляторної КШМ можлива подача води як охолодження, що підвищує якість і швидкість обробки, а також збільшує ресурс інструменту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обробки | Підрізка, Швидкий різ |
| Діаметр внутрішній | 5.8 мм |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Керамограніт |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 0.8 мм |