






11 243,16 ₴
10 681 ₴
Показати оптові ціниАкумуляторна відрізна машина Milwaukee M12 FCOT-0 (4933464618)
Акумуляторна відрізна машина Milwaukee M12 FCOT-0 - це потужний інструмент, який забезпечує швидкий та акуратний різ зі швидкістю до 20,000 об/хв . Оптимальний та ергономічний дизайн забезпечує контроль та дозволяє працювати однією рукою. Загальна вага лише 1.1 кг , а довжина - 226 мм , що робить цей інструмент зручним у використанні.
Можливість різання різних матеріалів за допомогою змінних дисків (відрізний диск по металу, абразивний та алмазний для різання плитки) робить його дуже здатним інструментом для вирішення проблем різання сталі, нержавіючої сталі, кольорових металів, гіпсокартону, волокнистого цементу, пластику та кераміки.
Особливості:
Технічні характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 20000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 76 мм |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Ні |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |