




1 998,95 ₴
1 899 ₴
Показати оптові ціниОСОБЛИВОСТІ Акумуляторний Шуруповерт Макіта:
ХАРАКТЕРИСТИКИ /Makita DHP 482:
- Харчування → Літій-іонний акумулятор
- Тип Дрилі → шуруповерти
- Напруга акумулятора → 18
- Швидкість обертання 400 → 1400 об/хв
- Ємність акумулятора → 2 А. Ч
- Діаметр затискного патрона → 10 мм
- Діаметр свердління: сталь / дерево / камінь → 10 / 32 / 10 мм
- Розміри → 198 x 79 x 249 мм
- Вага → 1.8 кг
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
1. Два акумулятора BL1413
2. Зарядний пристрій
3. Пластиковий кейс
| Живлення | |
|---|---|
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 3 А. г |
| Напруга акумулятору | 18 В |
| Основні | |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний крутний момент | 40 H*m |
| Режим інструменту | безударний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1 мм |
| Тип | Шуруповерт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | Li-ion акумулятор 18V, 2.0 A - 2штуки |