


410,53 ₴
390 ₴
Показати оптові ціни
Тримач-насадка BIHUI на КШМ для шліфувальних дисків з липучкою.
Тримач виготовлений з високоякісної гуми середньої жорсткості, яка не виділяє неприємний запах.
Діаметр насадки - 100 мм.
Кріплення насадки - М14.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BIHUI |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 |
| Максимальна сила удару | 3.8 Дж. |
| Максимальна кількість оборотів | 6500 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Ширина шліфування | 230 мм |