


47,36 ₴
44,99 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Диск відрізний по металу Bosch Expert for Metal прямий різ 125x1,6 мм
Особливості:
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.23 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Призначення | Відрізний |
| Обробка матеріалу | Метал |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.6 мм |