
736,84 ₴
700 ₴
Показати оптові ціни
Магніти прихованого монтажу на лючок (комплектація з 4 шт)
Представляємо інноваційне рішення для вашого інтер'єру – магнітним кріпленням.
Це кріплення – ідеальний вибір для тих, хто цінує комфорт, надійність та естетику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластмаса |
| Основні | |
| Вид магніту | Постійний |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Сила зчеплення | 5 кг |
| Корозійна стійкість | Висока |
| Висота | 3 мм |
| Діаметр | 20 мм |
| Покриття | Нікель |