

10 000 ₴
Показати оптові ціниАкумуляторна кутова бормашина (гравер) PROXXON LWB/A (29807) + АКБ + зарядний пристрій
Корпус бормашинки виготовлений з посиленого скловолокном поліаміду. Головка з литого алюмінію під тиском забезпечує точність установки підшипників і стійкість до навантажень. Подвійний підшипник для більшої витривалості.
Використовується для свердління, фрезерування, шліфування, очищення щітками, зачищення, пиляння, різання, гравіювання. Для робіт зі сталі, дорогоцінних металів, скла, кераміки, пластиків та мінералів. Призначений для слюсарів-інструментальників, ювелірів, оптиків, художників, інженерів з електроніки. Високоякісний літій-іон акумулятор (10,8 В/2,6 Ач). Одного заряджання акумулятора вистачає на півгодини роботи на максимальній потужності.
Набір включає:
Бормашину;
6 цанг від 1,0 до 3,2 мм;
Картонна коробка.
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Proxxon |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 0.8 кг |
| Максимальна кількість обертів | 16000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 50 мм |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Ні |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |