


894,74 ₴
850 ₴
Показати оптові ціниДиск алмазний Shijing для плиткорізів та верстатів з гідроохолодженням Shijing/Wandeli 130 мм (DSK130)
Диск алмазний Shijing 130 мм підходить для професійного різання керамограніту, кераміки, а також граніту, мармуру та інших варіантів натурального каменю.
Призначений для плиткорізів та верстатів, з гідроохолодженням. Має високий ресурс. Дає рівний різ і не ушкоджує поверхню плитки, навіть із наявністю декоративного покриття.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Shijing |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Пиляльний |
| Обробка матеріалу | Керамічна плитка, Кераміка, Керамограніт, Камінь |
| Діаметр зовнішній | 130 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Товщина | 1.8 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |