





2 315,79 ₴
2 200 ₴
Показати оптові ціниЯщик-органайзер для зберігання інструментів Keter Gear 22 Roc
Ящик – органайзер для інструментів Gear 22 Keter Roc 240457 – універсальний помічник.
У повному комплекті він служить як суперський органайзер зі знімними осередками, якщо викласти осередки він перетворюється на повноцінний ящик для інструментів.
Органайзер для інструментів Gear 22 Keter Roc 240457 був розроблений для професіоналів. Тобто яким потрібні надійні ящики для зберігання інструментів. Він виготовлений із високоякісного пластику, щоб відповідати складним умовам на будівельному майданчику. Також є легким і оснащений численними функціями для полегшення
Міцна та прозора кришка для керування вмістом є заповненою камерою. та контейнери для організації дрібних деталей
У наборі 10 знімних контейнерів:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Кількість відділень/кишень | 14 |
| Матеріал | Пластмаса |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 35 мм |